Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz ile
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Paris 2024 Yaz Olimpiyat Oyunları'na katılan sporcuların yer aldığı "Team Türkiye" kafilesini uğurladı. İstanbul Havalimanı’nda düzenlenen uğurlama töreninde konuşan
Gençlik ve Spor Bakanımız, herkesin olimpiyat şampiyonlarını hatırlayacağını belirterek, "Paris'te zirveyi zorlayacağımıza ve güzel sonuçlarla döneceğimize inanıyorum. Hepinize başarılar diliyorum" dedi.