BAKAN KASAPOĞLU HAKKARİ’DE

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, hem tabana yayılmış spor anlayışıyla, hem de yarınların yıldızlarını geliştirecek bir Hakkari'de, terörden ve kandan beslenenlere apayrı bir mesajı en güçlü şekilde vereceklerine inandığını söyledi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN AVRUPA REKORTMENİ MİLLİ YÜZÜCÜYE TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Uluslararası Yüzme Ligi ikinci haftasında 50 metre kurbağalamada 25.50’lik derecesiyle birinci olarak Avrupa rekoru kıran milli yüzücü Emre Sakçı’yı kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ŞAMPİYON JUDOCULARA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Budapeşte Grand Slam'da altın madalya kazanan Vedat Albayrak ile Kayra Sayit’i tebrik etti.

  Haberi Oku

  HAKKARİ’DE RAFTİNG HEYECANI

  Türkiye Rafting Şampiyonası 2. Ayak Yarışları 25 - 30 Ekim tarihlerinde Hakkari'de yapılacak. Şampiyonayı Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu da izleyecek.

  Haberi Oku

  “HEDEFİMİZ YARINLARIN ŞAMPİYONLARINI, YILDIZLARINI DAHA GÜÇLÜ ŞEKİLDE YETİŞTİRMEK”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Konya'yı sporda uluslararası alanda yukarılara taşıyacak tesis çalışmalarına imza attıklarını belirterek, “Bu tesislerimizde, Konya'mızdan yetişecek gençlerimiz göğsümüzü kabartacak, ay yıldızlı şanlı bayrağımızı gururla dalgalandıracak” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN BERNA GÖZBAŞI’YA GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Hes Kablo Kayserispor'un sahasında Demir Grup Sivasspor ile oynadığı maçta sarı-kırmızılı kulübün başkanı Berna Gözbaşı'nın locasına yapılan saldırıyı kınadı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLUNDAN MİLLİ MOTOSİKLETÇİLERE TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Supersport 300 Şampiyonası’nda Dünya üçüncüsü olan Bahattin Sofuoğlu ile Dünya Superbike Şampiyonası’nda Dünya dördüncüsü olan Toprak Razgatlıoğlu’nu kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU MİLLİ ATLETLERİ KABUL ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Yarı Maratton Şampiyonası'nda ülkemizi temsil edecek olan milli atletlerle bir araya geldi.

  Haberi Oku

  "GÜREŞÇİLERİMİZ TOKYO'DA DA YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRMEYE, BU MİLLETİ GURURLANDIRMAYA DEVAM EDECEKLER"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, güreşin 1705 madalya ile en başarılı branş olduğunu belirterek, "Rio'da 8 madalyadan 5'ini yine güreşçilerimiz almıştı ve inanıyoruz ki Tokyo'da da yüzümüzü güldürmeye, bu milleti gururlandırmaya devam edecekler" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU GÜNGÖREN’DEKİ SPOR TESİSLERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İstanbul Güngören’de yapılan spor yatırımlarını yerinde inceledi. Sporun tabana yayılmasında yerel yönetimlerin önemini vurgulayan Bakan Kasapoğlu, “Yerel yönetimlerimizle iş birliği içerisinde spor altyapımızı daha da geliştireceğiz.” dedi.

  Haberi Oku

  ‘’ANKARAMIZ SPORUN DA BAŞKENTİ OLACAK"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ’’Sporu tabana ne kadar çok yayarsak, spor kültürünü ne kadar çok güçlendirirsek, spordaki başarımız, uluslararası anlamda olimpiyatlarda, şampiyonalarda çok daha güçlü seviyelere gelecek’’ diye konuştu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN GENÇ VOLEYBOLCULARA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 17 Yaş Altı Kızlar Avrupa Voleybol Şampiyonasını ikinci olarak tamamlayan Voleybol Milli Takımı'nı tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN 17 YAŞ ALTI KIZ VOLEYBOL MİLLİ TAKIMI’NA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2020 CEV U17 Avrupa Şampiyonası'nda finale yükselen 17 Yaş Altı Kız Voleybol Milli Takımını tebrik etti.

  Haberi Oku

  ŞAMPİYONLAR TOKYO OLİMPİYATLARI’NA TÜRKİYE’DE HAZIRLANIYOR

  Olimpik havuzda yer alan milli sporcularımız, Eylül - Ekim aylarında yapılan ve yapılacak olan ortak kamplarda, birçok ülkeden önemli sporcu ile çalışma fırsatı yakalayacak. Başta Antalya olmak üzere Çankırı, Trabzon ve Mersin’de düzenlenen kamplar, 2021 yaz aylarında düzenlenecek Tokyo Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları’na hazırlık niteliği taşıyor.

  Haberi Oku

  AMATÖR SPOR HAFTASI BAŞLIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın, 2013 yılından bu yana amatör spor branşlarına gerekli desteğin verilmesini sağlamak amacıyla düzenlediği Amatör Spor Haftası, 5-11 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

  Haberi Oku

  “TÜRKİYE'NİN İDDİASI HER ALANDA OLDUĞU GİBİ SPORDA DA ZİRVEYE ÇIKMAK”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu “Türkiye'de 2002'den beri yapılan tesisleşmenin dünyada hiçbir örneği yok. Ülkemizin iddiasını gençlerimizle daha yukarı taşıma ve üreten, düşünen, analiz eden donanımlı gençlik yetiştirme adına çok önemli çalışmalarımız var” dedi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER