BAKAN KASAPOĞLU’NDAN SERVET YARDIMCI’YA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avrupa Futbol Federasyonları Birliği yönetim kurulu üyeliğine yeniden seçilen Türkiye Futbol Federasyonu 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı’yı tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’DAN MİLLİ GÜREŞÇİLERE TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avrupa Güreş Şampiyonası’nda altın madalya kazanan Süleyman Atlı ile gümüş madalya kazanan Süleyman Karadeniz’i kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU MARK CAVENDİSH İLE BİR ARAYA GELDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun Bodrum - Kuşadası etabını birincilikle bitiren dünyaca ünlü sporcu Mark Cavendish ile bir araya geldi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ESAT DELİHASAN İÇİN TAZİYE MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan’ın vefatı dolayısıyla taziye mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  56. CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU SONA ERDİ

  Türkiye’nin en prestijli organizasyonlarından biri olan ve bu yıl 56.’sı düzenlenen, Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu sona erdi. 1244 kilometre uzunluğunda 8 gün süren TUR 2021’de turkuaz mayonun sahibi İspanyol bisikletçi Jose Manuel Diaz Gallego oldu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN PARALİMPİK SPORCULARA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Serisi'nin İtalya etabında 14 madalya kazanan Paralimpik Yüzme Milli Takımı’nı yayımladığı mesajla tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN KAYRA SAYİT’E TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avrupa Judo Şampiyonası'nda altın madalya kazanan milli sporcu Kayra Sayit'i tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ JUDOCU VEDAT ALBAYRAK İÇİN TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Portekiz’de düzenlenen Büyükler Avrupa Judo Şampiyonası’nda altın madalya kazanarak Avrupa Şampiyonu olan Vedat Albayrak’ı tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN VAKIFBANK KADIN VOLEYBOL TAKIMI’NA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Misli.com Sultanlar Ligi’nde 2020-2021 Sezonu’nu şampiyon olarak tamamlayan VakıfBank Kadın Voleybol Takımı’nı tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN CAN ÜNER İÇİN TAZİYE MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, hayatını kaybeden Türk tenisinin önemli isimlerinden antrenör Can Üner için taziyede bulundu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU "TOKYO 2020'YE 100 GÜN KALA" ETKİNLİĞİNE KATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, paralimpik milli sporcularla birlikte toplam 118 milli sporcunun Tokyo Olimpiyatları'na kesin kota kazandığını bildirirken, "Kota müsabakaları haziran sonuna kadar devam edecek, inanıyorum ki bu süreçte Türkiye daha fazla sporcuyla daha fazla branşla katılım gösterecek"

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN CENK TOSUN’A GEÇMİŞ OLSUN TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, BB Erzurumspor maçında sakatlanan Beşiktaşlı futbolcu Cenk Tosun’u arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ HALTERCİLERE TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Büyükler Avrupa Halter Şampiyonası'nda madalya kazanan milli sporcuları tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ TAEKWONDOCULARA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avrupa Büyükler Taekwondo Şampiyonası’nı dördüncü sırada tamamlayan Taekwondo Milli Takımı için tebrik mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  56. CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU

  56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun 1. ayak Konya-Konya etabında dereceye giren sporculara ödüllerini Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum verdi

  Haberi Oku

  KONYA’DA "OLİMPİK VELEDROM" TEMELİ ATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Veledromun Türkiye'nin 70 yıllık hayali olduğunu hatırlatırken, Dünyada tek cumhurbaşkanlığı himayesinde yapılan bisiklet turunun her geçen yıl daha da güzelleştiğini ifade etti.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER